Українець Довбик побив рекорд Платіні на Чемпіонаті Європи

Гол форварда української збірної Артема Довбика у грі зі шведами увійшов до історії єврочемпіонатів як найпізніше забитий переможний м’яч.

Гол у шведських воротах зафіксували на 121-й хвилині. Таким чином українець побив рекорд, який тримався від 1984 року. Тоді легендарний француз Мішель Платіні під час єврозмагань забив вирішальний м’яч у ворота Португалії на 119-й хвилині матчу.

Також Артем Довбик став наймолодшим автором голу в історії збірної України на чемпіонатах Європи.

Нагадаємо, що вчора збірна України в додатковий час обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в історії вийшла в чверть фіналу Чемпіонату Європи з футболу. На 121-й хвилині після подачі від Олександра Зінченка Артем Довбик забив головою м’яч у ворота суперника. Гра відбулася у шотландському Глазго. Наступні змагання будуть в Римі, українська збірна зустрінеться з англійською.